ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE MIĘDZY 13-25 KWIETNIA BĘDĄ REALZOWANE PO 09/05/2022

JAK ZAMÓWIĆ ZAPROSZENIA

ZAMAWIANIE KROK PO KROKU

1. Kiedy powinniśmy zamówić zaproszenia:
Zaproszenia najlepiej rozdać minimum 6 miesięcy przed datą ślubu. U nas czas realizacji to 10 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia i końcowej akceptacji projektu. Pamiętajcie o czasie na ewentualne poprawki projektu. Podsumowując najlepiej złożyć zamówienie miesiąc przed planowaną datą rozdawania zaproszeń.

Jeśli Wasze wesele planujecie w sezonie wakacyjnym i macie rodzinę lub znajomych mieszkających za granicą, to warto wysłać rok wcześniej „SAVE THE DATE”. Mogą być to tradycyjne karty z datą Waszego ślubu lub zawiadomienie elektroniczne, które możecie wysłać mailowo lub za pośrednictwem social mediów. Goście będą mieli szansę na wcześniejsze zaplanowanie urlopów czy zakup biletów lotniczych.

2. W jaki sposób złożyć zamówienie:
Zamówienie można złożyć poprzez sklep internetowy lub drogą mailową. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas FORMULARZ ślubny do uzupełnienia oraz plik do LISTY GOŚCI. Po otrzymaniu formularza w ciągu 2 dni roboczych przesyłamy projekt zaproszenia do akceptacji.

Jeśli potrzebujecie zaproszeń w innym języku, na sam ślub lub specjalnych zaproszeń dla rodziców, dajcie nam znać przed złożeniem zamówienia na stronie.

3. Zmiany w gotowym wzorze:

Większość naszych projektów możemy modyfikować. Wyślijcie do nas wiadomość z opisem pożądanych zmian, a my zobaczymy, czy są możliwe. Małe zmiany takie jak dodanie naszego gotowego rebusu, zmiana koloru pieczęci/wstążki, lekka modyfikacja tekstu są bezpłatne. Natomiast większe zmiany (inny układ tekstu, inny motyw graficzny, inna koperta, papier) wyceniamy indywidualnie. Koszt modyfikacji od 50 do 200zł (w zależności od rodzaju zmian w projekcie).

4. Projekt indywidualny:

Wykonujemy również projekty indywidualne. Jeśli macie swój pomysł na zaproszenie prześlijcie nam wszystkie informacje i ewentualne zdjęcia inspiracji zaproszeń z Internetu.

Pamiętajcie, żeby przesłać informacje takie jak:
– ilość zaproszeń
– format zaproszenia
– kolor koperty
– formy uszlachetniania: czy chcecie złocenie / srebrzenie, wstążkę szyfonową, pieczęć lakową, wklejkę do koperty
– na kiedy potrzebujecie zaproszeń

W odpowiedzi otrzymacie od nas wycenę i opisową propozycje zaproszeń. Wycena nie zobowiązuje do zakupu zaproszeń.

Cena projektu indywidualnego uzależniona jest od rodzaju zaproszenia (motywy kwiatowe, złocone elementy czy grafika sali weselnej są droższe). Projekt kosztuje: od 100 do 250zł. Cena obejmuje 3 poprawki do projektu. Każda kolejna zmiana wyceniana jest indywidualnie. Czas oczekiwania na projekt to ok. 5 dni roboczych, a czas realizacji to ok. 10 dni roboczych od momentu końcowej akceptacji projektu.

5. Czas realizacji zaproszeń:
Czas realizacji to 10 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia i końcowej akceptacji projektu. Przy projekcie indywidulanym trzeba doliczyć 5 – 7 dni roboczych na przygotowanie nowego wzoru.

6. Przyspieszona realizacja:
Jest możliwość realizacji ekspres, ale uzależniona jest ona od ilości zamówień w danym czasie. Najlepiej skontaktujcie się z nami telefonicznie jeśli pilnie potrzebujecie zaproszeń lub dodatków. Zobaczymy co da się robić. Czas realizacji ekspres to 5 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia i końcowej akceptacji projektu. Realizacja ekspres płatna jest dodatkowo 40% kwoty całego zamówienia.

7. Jaka jest minimalna ilość zaproszeń?
Minimalne zamówienie to 20 sztuk.

8. Czy można zamówić zaproszenia wykropkowane?
Zawsze zachęcamy pary, aby wzięły 10% więcej zaproszeń właśnie wykropkowanych do własnoręcznego wypisania (na wszelki wypadek).

9. Czy możliwy jest dodruk zaproszeń?
Tak, ale minimalna ilość to 10 szt. Oczywiście możemy dodrukować mniejszą ilość zaproszeń, ale wtedy liczone są one jako kartki okolicznościowe. Cena: 40,00zł/szt.

10. Wysyłka zamówienia:
Wasze gotowe zamówienie wysyłamy za pomocą InPostu kurierem lub do paczkomatu.

11. Czy można zwrócić zamówione zaproszenia?
Nie, zaproszenia są produktem przygotowywanym na zamówienie, wysoko spersonalizowanym w związku z tym według polskiego prawa takie produkty nie podlegają zwrotom.

12. Czy można stacjonarnie obejrzeć zaproszenia i złożyć zamówienie?
Tak zapraszamy do naszego showroomu, gdzie znajdziecie wszystkie dostępne wzory. Na miejscu pokażemy wam wzorniki papierów, kopert, laków, wstążek. Doradzimy i przy dobrej kawie wybierzemy idealną papeterię na Waszą uroczystość.

ADRES:
Zambrowska 18, lok. 114 (I piętro)
16-001 Kleosin
tel. +48 85 873 97 91

13. Czy można zamówić próbki?
Tak, szczegółowe informacje są na naszej stronie w zakładce PRÓBKI.

14. Rezerwacja na druk dodatków:
Pary, które zamówią u nas zaproszenia ślubne, automatycznie otrzymują bezpłatną rezerwację na druk dodatków. Przypominamy się wtedy 3 tygodnie przed ślubem, omawiamy wygląd dodatków i przygotowujemy wycenę, a 2 tygodnie przed weselem potrzebujemy już tylko ostateczną listę gości na winietki, plan stołów czy ewentualne menu. Dodatki mogą być w tym samym stylu co zaproszenia lub dopasowane do wystroju sali weselnej.

JAK PRZYGOTOWAĆ LISTĘ GOŚCI DO ZAPROSZEŃ

To goście tworzą klimat wesela i jeśli zaprosicie ich z szacunkiem i dbałością o detale, przyjdą na Wasze przyjęcie z pozytywną energią i stworzą wspólnie z Wami niezapomniane wspomnienia.

Zanim zabierzemy się za przygotowanie listy gości, warto zastanowić się czy chcemy umieścić na zaproszeniu zwrot „wraz z Rodzicami”. Jeśli całkowicie sami organizujecie swoje wesele to warto pominąć ten zwrot i przygotować dla rodziców specjalne zaproszenia z nieco inną treścią. Zachęcam gorąco do napisania kilku słów od siebie i dodanie np. prośby o błogosławieństwo.

Chętnie prześlemy Wam kilka naszych propozycji treści zaproszeń dla rodziców. Przygotowanie specjalnego projektu dla rodziców pod Wasz projekt zaproszenia to koszt 50,00zł.

KILKA WAŻNYCH ZASAD:

Listę gości prześlijcie drogą mailową na adres info@latelierdustyle.pl w formacie Word. Goście muszą być wypisani jeden pod drugim, bez numeracji. Nie akceptujemy plików wysyłanych w Excelu czy innym formacie.

Pamiętajcie, że nie bierzemy odpowiedzialności za błędne odmiany imion/nazwisk. Prosimy o dokładne sprawdzenie listy gości przed jej wysłaniem. Drukujemy dokładnie taką listę jaką dostaniemy.

1. Przygotujcie listę gości w odmienionej formie (tzn. zapraszamy kogo?): Annę i Jana Kowalskich. Upewnijcie się tylko, czy w Waszym projekcie wyjątkowo np. goście nie są wpisani bez odmiany (często taka forma występuje przy zaproszeniach na wzór biletu lotniczego).

ZOBACZ PRZYKŁAD:

  • w przypadku małżeństwa: Annę i Jana Nowaków,
  • w przypadku związku nieformalnego: Annę Kowalską i Jana Nowaka,

2. Jeśli zapraszamy na wesele wraz z rodzicami i chcemy to napisać na zaproszeniu, wówczas słowo rodzice zaczynamy z wielkiej litery. “Natalia i Filip wraz z Rodzicami zapraszają na…

3. Najpierw wpisujemy kobietę, później mężczyznę. Nawet jeśli to mężczyzna jest członkiem rodziny, a kobiety jeszcze nawet nie poznaliście.

4. Zachęcamy do unikania zwrotu „z Osobą Towarzyszącą”, warto dowiedzieć się z kim planuje przyjść Wasz gość. Jeśli jednak nie uda się Wam uzyskać takiej informacji to pamiętajcie, aby ten zwrot przez grzeczność napisać z wielkiej litery.

5. Dzieci na zaproszeniu:

Najpierw wymieniamy imiona rodziców, a następnie dzieci. Są dwie możliwości:

  • w przypadku jednego dziecka: Annę, Jana i Amelię Nowaków,
  • w przypadku kilkorga dzieci: Annę, Jana, Amelię i Mirka Nowaków lub Annę i Jana Nowaków z dziećmi,

Jeśli macie wątpliwości jak odmienić nazwisko to warto skorzystać z aplikacji, które odmieniają nazwiska (możecie skorzystać np. z tej: http://nlp.actaforte.pl:8080/Nomina/Nazwiska?nazwisko=Kowlaski&typ=p1)

Nie znaleźliście odpowiedzi na swoje

pytania?

SKONTAKTUJCIE SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE POMOŻEMY